"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.
Nieważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi." - Jan Paweł II

wtorek, 14 maja 2013

Witam Was Serdecznie :) dzisiaj byłem w Gliwicach i jestem już po pierwszej radioterapii. Wróciłem trochę zmęczony, ale szczęśliwy, bo Pan, który wozi mnie karetka pozwoli mi jechać z przodu a wie ze jestem pasjonatem jazdy samochodem. Druga szczęśliwa wiadomość jest taka ze mimo diety, która musze teraz prowadzę z powodu radioterapii pani doktor z Gliwic pozwoliła mi zjeść 1 gałkę lodów dziennie a przecież lody uwielbiam – szczególnie te z Zawiercia! :) Przypuszczam, że na decyzje pani doktor duży wpływ miał mój błagalny wzrok. Sobota i niedziela to dni wolne od naświetlań i mam cicha nadzieje ze może uda mi się na weekend wyskoczyć do domu. Problemem mogą być nieprawidłowe wyniki. Trzymajcie za mnie kciuki. Idę już spać, bo jutro rano wcześnie musze wstać. 7:30 wyjeżdżam a do wyjazdu musze się przygotować. No to pa :)
Jakub

4 komentarze:

 1. Trzymamy kciuki żebyś wyszedł do domu na weekend.
  P.S. Zawierciańskie lody nam bardzo smakują, ale też nie możemy jeść ich dużo bo rodzice nam nie pozwalają!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy nadzieję, że uda Ci się wyjść na weekend do domu... 3mamy kciuki!
  P.S. Zawierciańskie lody pycha! My też nie możemy ich jeść za dużo , bo nam rodzice nie pozwalają!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy nadzieję, ze uda Ci się wyjść na weekend! 3mamy kciuki! P.S. Zawierciańskie lody pycha! My tez nie możemy ich jeść za dużo bo nam rodzice nie pozwalają!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak prosiłeś panią doktor tak, jak widać na zdjęciach, to nie dziwię się, że Ci pozwoliła :) Piękne, magnetyzujące oczy :))

  OdpowiedzUsuń