"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.
Nieważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi." - Jan Paweł II

czwartek, 22 stycznia 2015

Radioterapia, krew, płytki i dziury w buzi.. AŁA..! :( :( :(

Witajcie Moi Mili :) Ponieważ leżę w szpitalu w Chorzowie to w kilku zdaniach opiszę Wam dalsze moje losy. W pierwszych dniach Nowego Roku odpoczywałem i nabierałem sił po operacji i chociaż nic się nie działo to nie narzekałem, bo jeszcze panowała świąteczna atmosfera. W drugim tygodniu były wyjazdy do laboratorium, Chorzowa i Gliwic. Chociaż wracałem zmęczony to cieszyłem się, że lepiej chodziłem i coraz lepiej czułem własne nogi. :)
Dobra wiadomość dla mnie była również taka, że zostałem zakwalifikowany do naświetlań miejsca pooperacyjnego w Gliwicach. Gdy miałem już wykonaną siatkę i zrobioną symulację pomyślałem sobie wtedy tak „Niech Cię tam wstrętny dziadu spalą..!!!” :D Ponieważ radioterapia miała się rozpocząć 14 stycznia to 13 pojechałem do szpitala do Chorzowa. Na radioterapie dojeżdżam ze szpitala z Chorzowa do Gliwic. Niestety zaraz po przyjęciu mnie na oddział okazało się, że wyniki krwi są bardzo złe i konieczna jest natychmiastowa transfuzja krwi i płytek. :( Wyniki innych badań też były bez rewelacji. :( Od 14.01. rozpocząłem wyjazdy na radioterapię, a popołudniu i w nocy wspomagany byłem kroplówkami :( 20 stycznia znowu klapa.. spadły płytki :( Niestety konieczne było kolejne przetoczenie płytek :/ Miłe chwile spędziłem w restauracji „Czerwona”, do której poszedłem z mamą. Było miło i sympatycznie.
Aha ! Nie napisałem o najważniejszym ! Najgorsze, co mi w tej chwili dokucza od dłuższego czasu to duże ubytki w buzi :( Dziury jak kratery od wulkanu..! :o Jedzenie sprawiało mi ogromny ból. Z piciem też nie było łatwo :/ Były dni, że musiałem brać silne środki przeciwbólowe :( Do tej pory wziąłem już chyba wszystkie możliwe leki i zbyt dużej poprawy nie widać. Zastanawiam się czy te dziury kiedykolwiek mi się zagoją :(
Jutro kolejna morfologia i kolejna radioterapia. Nie ukrywam, że trochę się martwię o wyniki. Jeśli wyniki byłyby dobre to we wtorek skończył bym radioterapię i szczęśliwie wrócił do lekcji i dalszej nauki, bo mam mase zaległości. :) No, ale jak będzie dowiem się dopiero jutro. Na tym kończę, bo muszę wcześnie iść spać, bo o 7:15 już wyjeżdżam :( Tak więc też wstaję bardzo wcześnie. Pokręciłem jak zawsze, ale chyba wiecie o co chodzi ;)

Dobrej nocki ;)
Wasz śpiący Jakub :)

P.S. Kochani przyjaciele, :) jeśli spodobał Wam się mój wpis dajcie proszę łapki w górę (y) [Lubię to] i udostępnijcie dalej :) Będzie mi tak ogromnie miło <3 Wasz odzew zawsze mnie uszczęśliwia i zawsze bardzo na niego czekam ! :)7 komentarzy:

 1. (y)
  KUBUŚ. Trzymaj się mocno, jesteś SUPER CHŁOPAK.
  Twój blog jest świetny :) Trzymam kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kubuś, bardzo Ci kibicuję. Jesteś świetnym chłopakiem! Trzymaj się, ja też mocno trzymam za Ciebie kciuki :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Kubusiu, dzieciaku kochany, musi być dobrze. Musi. Wierzę w to bardzo.
  Pozdrawiam Cię:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze niecierpliwie czekam na Twoje wpisy. Mocno Cię przytulam I trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kubus, zrobilam wpis na Twoim Facebook o srodku na te piekielne kratery w Twojej buzi.
  Anna Larsson

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki za Ciebie Kuba

  OdpowiedzUsuń
 7. Kuba trzymamy za Ciebie mocno kciuki! Michał i mama

  OdpowiedzUsuń