"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.
Nieważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi." - Jan Paweł II

środa, 22 stycznia 2014

Maraton kinowy


Witajcie Moi Mili :)

Piszę do Was jako bałwanek - Kuba :) Dzisiaj ledwo przyszła do nas zima (tak bardzo przeze mnie wyczekiwana) a już miałem wpadkę. Uwielbiam jeździć na sankach i nartach. Prawdziwa frajda trwała 30 minut. W ośnieżonym ubraniu wyglądałem jak bałwanek. Było cudownie!
Wyniki badań obrazowych nie są dla mnie optymistyczne. Choroba nie odpuszcza. Początkowo trochę się zmartwiłem ale postanowiłem, że i ja nie odpuszczę. Będę walczył aż do zwycięstwa bo się nie poddam! Teraz czeka mnie zmiana leków. Jakie? - jeszcze nie wiem. Przede mną jeszcze badanie szpiku i trepanobiopsja. No i czekam na wyniki badań z Gliwic.
Ponieważ zaczęły się ferie moja mama postanowiła, że będziemy chodzić do MOKu na seanse przedpołudniowe z cyklu „Zima w mieście”. Byli z nami też moi serdeczni koledzy Miłosz i Mateusz :) Bardzo nam się podobało. Niestety już jutro muszę jechać do szpitala do Chorzowa. W tej chwili akumulatory mam dość mocno naładowane. Nie wiem ile będzie trwał mój pobyt ale jak wrócę dalej będę kontynuował swój maraton kinowy bo to świetna sprawa. Odezwę się ze szpitala :) Trzymajcie za mnie kciuki jeszcze mocniej.
 
                                                                                                                      Pozdrawiam Jakub :)

PS. Gorąco i serdecznie dziękuję Wam za pomoc i okazywane każdego dnia wsparcie :)
AHA ! Już niedługo na moim profilu FB będzie nas tu całe 800 osób ! :) Dziękuję!!!!!!! :) Odliczamy dalej….? ;) Dzięki, że jesteście ze mną :)
www.facebook.com/PomozmyKubie
                                                                                                                       Wasz Kuba :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz