"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.
Nieważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi." - Jan Paweł II

poniedziałek, 11 listopada 2013

Wspaniały czas :)

Witajcie Moi Mili . Wybaczcie , że nie pisałem tak długo , ale przebywając w domu korzystam z bardzo wielu przyjemności . W niedzielę miałem urodziny . Zaprosiłem kilku kolegów z którymi bawiliśmy się bardzo fajnie . jedząc smakołyki zrobione przez moją mamę . Byłem bardzo szczęśliwy móc być w tym dniu w moim domku . We wtorek i czwartek byłem w Chorzowie na badaniach krwi i ściągnięciu szwów po założeniu nowego broviaka . Wyniki całkiem przyzwoite . Jutro kolejny wyjazd na badania do szpitala i jeśli wszystko będzie w porządku ,  to w czwartek rozpocznę kolejny cykl chemioterapii . Czasami mam już dość tego wszystkiego , tych pobytów w szpitalu . Często zadaję sobie pytania , dlaczego mnie to wszystko spotkało ? Ale cóż  na to poradzić , głowa do góry  i małymi kroczkami do przodu . Pozdrawiam  wszystkich bardzo serdecznie i  dziękuję  za wsparcie wdzięczny Jakub :)


5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego :-) Zdrowiej Rycerzu!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowia Kuba i spełnienia najskrytrzych marzeń !!! :D:D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymaj się Kuba! Będzie okej! Zdrowiej, zdrowiej, zdrooowiej! No i wszystkiego najlepszego! :)
  Magda O.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem i zawsze pamiętam, ślę pozdrowienia i....no aż się szeroko uśmiechnęłam do Ciebie - dokładnie tak - głowa do góry i małymi kroczkami do przodu !
  Cieszę się, że się tym kierujesz, SuperKubo i przypominać zawsze będę, przy każdej okazji... ;)
  Pozdrowienia i uściski dla Ciebie od Krzysia, Michała, mojego męża Sławka i ode mnie. Uściski dla Mamy Twojej, mam nadzieję, że oczy zostały naprawione... :)
  Jestem zawsze blisko myślami.
  Joanna M.

  OdpowiedzUsuń
 5. trzymaj się tam i nie daj się im :D ~Paulina L.

  OdpowiedzUsuń